Logo
8.30—17.00 | po—pá
0 ks
za
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 2 501,00 Kč bez DPH a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Proč se věnujeme tvořivým sadam?

Proč se věnujeme tvořivým sadam?

Proč jsme se do sad pustili?          

Tvořivé sady byly inspirované dětskými kurzy v našem Ateliéru Tvořivého ráje, které založila pyšná maminka dvou dětí Andrea Blažejová.

Od roku 2008 proběhlo více než 615 kurzů.

Během této doby jsme měli možnost nasbírat zkušenosti v rozvoji různých oblastí kreativity dětí všech věkových kategorií. Naučili jsme se, jak správně zprostředkovat nové výtvarné a tvořivé techniky tak, aby pro děti bylo každé další tvoření originální zábavou.

Všem kurzům jsme věnovali důkladnou přípravu, aby byly přístupné každému dítěti s ohledem na jeho osobní schopnosti, dovednosti a především potřeby.

Nechtěli jsme nabízet dětem i rodičům jen obyčejné výtvarné lekce, ale opravdový příběh, který provází dítě celým kurzem. Součástí společně stráveného času bylo vždy dobrodružství plné zpívání, vyrábění a netradičního objevování nových možností v kreativním tvoření.

Na začátku kurzu byla pro každého našeho Tvořílka na stole připravená Kouzelná krabička, ze které si v pravou chvíli vybral potřebný materiál potřebný pro splnění úkolu. Kouzelná krabička provázela Tvořílka na každém kroku a stala se nepostradatelnou součástí našeho tvoření.

Každoročně Tvořílků přibývalo a naše kapacita už na všechny nestačila. Proto jsme se rozhodli dopravit ty nejlepší zážitky a výrobky z kurzů přímo k Vám domů pomocí Tvořivých sad.

A tak naše krabičky putují na cestách celou Českou republikou.